Termin składani wniosków o stypendium z WFS.

Dziekanat WIiTCh informuje, że ostateczny termin składania wniosków (wraz z załącznikami) o stypendium z WFS na semestr letni roku akademickiego 2020/2021 dla studentów studiów I, II oraz III stopnia to 13.05.2021 r. (czwartek). Wnioski można składać osobiście w Dziekanacie, wysłać poczta Polską lub elektroniczne przez wirtualny Dziekanat (na dane Iwona Aneta Mucha).

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.