Termin składani wniosków o stypendium z WFS.

Dziekanat WIiTCh informuje, że ostateczny termin składania wniosków (wraz z załącznikami) o stypendium z WFS na semestr letni roku akademickiego 2020/2021 dla studentów studiów I, II oraz III stopnia to 13.05.2021 r. (czwartek). Wnioski można składać osobiście w Dziekanacie, wysłać poczta Polską lub elektroniczne przez wirtualny Dziekanat (na dane Iwona Aneta Mucha).

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01.02.2023, specjalność  TP    01-02.02.2023, specjalność  APIS   06 – 07.02.2023, specjalność