Studenci, którzy będą składać wnioski o stypendium Ministra na rok akademicki 2024/2025 proszone są o zgłoszenie się do Dziekanatu w terminie do 23.09.2024 roku (poniedziałek).
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



