Studenci II roku studiów I stopnia kierunku Technologia chemiczna – prezentacja specjalności

Przed zakończeniem semestru letniego studenci IV semestru kierunku Technologia chemiczna będą wybierać specjalność. W związku z tym zostało przygotowane spotkanie, na którym przedstawione będą specjalności prowadzone na naszym wydziale. Zachęcam studentów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które ma na celu pomoc w świadomym wyborze specjalności.

Prezentacja odbędzie się w środę 31 maja 2023 r. w sali 402 według następującego harmonogramu:

14:30 Lekka Technologia Organiczna

14:45 Chemia i Technologia Kosmetyków

15:00 Technologia Polimerów

15:15 Analityka Przemysłowa i Środowiskowa

15:30 Procesy Technologiczne i Zarządzanie Produkcją

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych