Statistica – zaawansowane narzędzie analiz statystycznych – bezpłatne szkolenie on-line

W dniach 11 i 18 lutego 2021 r. odbędzie się szkolenie  STATISTICA – ZAAWANSOWANE NARZĘDZIE ANALIZ STATYSTYCZNYCH.

W szkoleniu mogą wziąć udział studenci Politechniki Krakowskiej posiadający wpis co najmniej na 4 semestr studiów I stopnia oraz studenci studiów II stopnia. Szkolenie realizowane będzie w formie on-line przez Instytut Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego.

Uczestnicy kursu otrzymują stosowny certyfikat o jego ukończeniu.

Szczegóły znajdują się na stronie: http://www.cj.pk.edu.pl/?page_id=5914

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.