Statistica – zaawansowane narzędzie analiz statystycznych – bezpłatne szkolenie on-line

W dniach 11 i 18 lutego 2021 r. odbędzie się szkolenie  STATISTICA – ZAAWANSOWANE NARZĘDZIE ANALIZ STATYSTYCZNYCH.

W szkoleniu mogą wziąć udział studenci Politechniki Krakowskiej posiadający wpis co najmniej na 4 semestr studiów I stopnia oraz studenci studiów II stopnia. Szkolenie realizowane będzie w formie on-line przez Instytut Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego.

Uczestnicy kursu otrzymują stosowny certyfikat o jego ukończeniu.

Szczegóły znajdują się na stronie: http://www.cj.pk.edu.pl/?page_id=5914

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00