Spotkanie z przedstawicielami Firmy OLREN

W poniedziałek 18 grudnia 2023 r. o godz. 10.00 w Działowni w sali 0/19 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Grupy ORLEN, w tym również zakładu ORLEN Południe S.A. Spotkanie będzie trwać 1-1,5 godz. W spotkaniu wezmą udział: przedstawiciel firmy ORLEN oraz Ambasador Marki, student naszego wydziału Piotr Dawidko.  Celem spotkania będzie zapoznanie studentów naszego wydziału z programem stażowym “Kierunek ORLEN”. Studenci studiów II kierunku Technologia chemiczna i Inżynieria chemiczna i procesowa są zobligowani do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Do udziału w spotkaniu zapraszam także wszystkich studentów naszego wydziału a w szczególności studentów działających w Kołach Naukowych.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z