Seminarium Wydziałowe dr inż. Jolanta Pulit-Prociak – 10 listopada 2021

Prodziekan ds. nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniew Wzorek zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie się w dniu 10 listopada 2021 r. o godzinie 11:00 w trybie zdalnym na platformie MS Teams (Zespół WC Seminaria). W trakcie seminarium Pani dr inż. Jolanta Pulit – Prociak przedstawi najważniejsze efekty pracy naukowej, które stanowią podstawę wniosku o nadanie jej stopnia doktora habilitowanego.

Temat wystąpienia: “Otrzymywanie i zastosowanie nanocząstek metali i tlenków metali w materiałach użytkowych”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i doktorantów.

Konkurs Fundacji Wspierania Młodych Talentów

Fundacja Wspierania Młodych Talentów przy Politechnice Krakowskiej organizuje konkurs na oryginalne, twórcze, nadające się do upowszechnienia osiągnięcia w zakresie technologii energooszczędnych i bezodpadowych, nowych metod

Godziny rektorskie w dniu 25.05.2022 r.

W związku z organizacją Wydziałowej Sesji Kół Naukowych, Dziekanat WIiTCh informuje, że w dniu 25.05.2022 r. w godzinach od 08.00 do 14.30 zostały ogłoszone godziny

WSSKN 2022 – aktualizacja harmonogramu

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że dostępna jest zaktualizowana wersja Programu Wydziałowej Sesji Studenckich Kół Naukowych 2022 która odbędzie się dnia 25 maja.