Seminarium Wydziałowe dr inż. Jolanta Pulit-Prociak – 10 listopada 2021

Prodziekan ds. nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniew Wzorek zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie się w dniu 10 listopada 2021 r. o godzinie 11:00 w trybie zdalnym na platformie MS Teams (Zespół WC Seminaria). W trakcie seminarium Pani dr inż. Jolanta Pulit – Prociak przedstawi najważniejsze efekty pracy naukowej, które stanowią podstawę wniosku o nadanie jej stopnia doktora habilitowanego.

Temat wystąpienia: “Otrzymywanie i zastosowanie nanocząstek metali i tlenków metali w materiałach użytkowych”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i doktorantów.