Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Wioletta Florkiewicz

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnik i Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Wioletty Florkiewicz, która odbędzie się w dniu 13 grudnia 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Kompozytowe powłoki polimerowo – ceramiczne zawierające nanocząstki srebra na stopie Ti-6Al-4V”

PROMOTOR: prof. dr hab. inż. Agnieszka Sobczak – Kupiec (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR POMOCNICZY: dr inż. Ewa Olejnik (Akademia Górniczo – Hutnicza)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Dorota Bociąga, prof. PŁ (Politechnika Łódzka)
– dr hab. inż. Konrad Szustakiewicz, prof. PWr (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Dorota Bociąga, prof. PŁ (Politechnika Łódzka),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Konrad Szustakiewicz, prof. PWr (Politechnika Wrocławska),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –