Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Piotr Stachak

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnik i Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Piotra Stachaka, która odbędzie się w dniu 25 października 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Badania nad otrzymywaniem poliuretanów bezizocyjanianowych modyfikowanych POSS”

PROMOTOR: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR POMOCNICZY: dr inż. Edyta Hebda (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– prof. dr hab. inż. Marian Zaborski (Politechnika Łódzka)
– dr hab. Barbara Pilch-Pitera, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– dr hab. Beata Podkościelna, prof. UMCS (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Treść, streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK https://bip.pk.edu.pl/index.php?ver=0&dok=4439

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja