Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Monika Topa – Skwarczyńska

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Moniki Topy – Skwarczyńskiej, która odbędzie się w dniu 21 listopada 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Synteza i badania nowych wysokowydajnych systemów fotoinicjujących dedykowanych do dentystycznych fotoutwardzalnych materiałów polimerowych”

PROMOTOR: dr hab. inż. Joanna Ortyl, prof. PK (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– prof. dr hab. inż. Paweł Chmielarz (Politechnika Rzeszowska)
– dr hab. inż. Paweł Zagrodzki, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński)
– prof. dr hab. inż. Maciej Sitarz (Akademia Górniczo – Hutnicza )

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Plan zajęć w sem. letnim roku akad. 2023/24

Uprzejmie informujemy, że dostępna jest wstępna wersja planu zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24. Plan dostępny jest w wersji online i w kolejnych tygodniach