Przedłużanie ważności ELS w dniach od 17 – 19.03.2021 r.

Dziekanat WIiTCh informuje, że ze względu na prace techniczne w dnia 17.03.2021 r. do 19.03.2021 r. nie będzie możliwości przedłużania ważności Elektronicznych Legitymacji Studenckich.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK