Praktyka technologiczna w Grupie Azoty

Rozpoczynają się zapisy na praktykę technologiczną w Grupie Azoty ZA Tarnów. Praktyki odbywać się będą w cyklach miesięcznych (lipiec, sierpień, wrzesień) i zaczynać się będą w pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapisy prowadzi prof. dr hab. inż. Zbigniew Wzorek, wyłącznie za pośrednictwem platformy Teams. W zgłoszeniu należy podać preferowany termin praktyki (ew. rezerwowy) oraz oddział (nawozy/tworzywa sztuczne). Wszelkie zapytania również należy kierować za pośrednictwem platformy Teams.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych