Pomóż Adze stanąć z powrotem na nogi!

Wiecie co w życiu jest bardzo ważne? Wsparcie i pomoc otaczających nas osób. Tego teraz potrzebuje Nasza koleżanka Aga Pikulska ♥️
Agnieszka jest studentką Naszego Wydziału i czynną zawodniczką Sekcji Lekkiej Atletyki AZS PK. Uwielbia wspinaczkę i kocha konie oraz jazdę konną. Niestety los trochę pokrzyżował jej sportowe plany, ale mam nadzieję nie na długo (wręcz jestem tego pewna).
Pomóżmy Adze i pokażmy, że jesteśmy razem z nią.

Proszę Was o pomoc jako koleżanka Agi i Przewodnicząca WRSS WIiTCh 💪🏼 Wiem, że tworzymy #mocną_chemię i umiemy zdziałać cuda ♥️

Link do zrzutki i udostępniania: https://zrzutka.pl/pfmgjf

Wydziałowa Rada Samorządów Studentów WIiTCh PK

I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP