PILNE – Spotkanie informacyjne dla studentów WIiTCh z przedstawicielami z uczelni Ecole Centrale de Lille we Francji

W poniedziałek 23 października od godz. 12.00 do 13.00 w Działowni w sali 0/19 odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami z uczelni Ecole Centrale de Lille we Francji w celu zapoznania się z ofertą i możliwością wyjazdu zagranicznego. Jednym z uczestników spotkania będzie Pan Mathieu THOMAS DE LA PINTIERE, Wicedyrektor ds. współpracy międzynarodowej i akademickiej – Ecole Centrale de Lille. Na czas trwania spotkania zajęcia ze studentami zostają zawieszone pod warunkiem, że studenci będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zaprasza wszystkich studentów WIiTCh do udziału w spotkaniu.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z