Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Karolina Kula

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Kuli na temat „Synteza nowych nitropodstawionych analogów dihydropirazolu na drodze 1,3-dipolarnej cykloaddycji”, która odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2019 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska),
Promotor pomocniczy: dr inż. Agnieszka Łapczuk – Krygier (Politechnika Krakowska).

Recenzenci:
– prof. dr hab. Joanna Łojewska (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie),
– dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Joanna Łojewska (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie),
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.