Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Karolina Kula

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Kuli na temat „Synteza nowych nitropodstawionych analogów dihydropirazolu na drodze 1,3-dipolarnej cykloaddycji”, która odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2019 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska),
Promotor pomocniczy: dr inż. Agnieszka Łapczuk – Krygier (Politechnika Krakowska).

Recenzenci:
– prof. dr hab. Joanna Łojewska (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie),
– dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Joanna Łojewska (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie),
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Dodatkowe terminy szkolenia bibliotecznego.

Informujemy, że biblioteka PK organizuje dodatkowe szkolenia dla studentów, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu bibliotecznym. Środa 10 kwietnia godz. 9.00 Link do spotkania: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NGEyZjU5YWItOGEzYy00NjRkLWI4ZjctNjliNmQ1ZjVkZWY3%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%225cf2acf2-acb4-4f1d-8076-6eda3f181eed%22%2c%22Oid%22%3a%22dce0d30a-5d50-41b8-ac19-e7e0a83ea6b3%22%7d