Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Jakub Szyman

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 29 czerwca 2020 r. o godzinie 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jakuba Szymana na temat „Modelowanie i symulacja reaktorów fotokatalitycznych wzbudzanych promieniowaniem słonecznym”
Promotor: dr hab. inż. Robert Grzywacz, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Stanisław Ledakowicz (Politechnika Łódzka)
– dr hab. inż. Ireneusz Grubecki, prof. nadzw. UTP (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Stanisław Ledakowicz (Politechnika Łódzka)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Ireneusz Grubecki, prof. nadzw. UTP (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK