OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ – MGR INŻ. ANNA DRABCZYK

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 19 września 2022 r. o godzinie 9:00 w sali posiedzeń nr 12, budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Drabczyk na temat „Nanocząstki magnetyczne jako nośniki leków przeciwnowotworowych”

Promotor: dr hab. inż. Bożena Tyliszczak, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr n. biol. lek. med. Magdalena Kędzierska (Uniwersytet Medyczny w Łodzi)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Jolanta Iłowska (Sieć Badawcza Łukasiewicz – ICSO „Blachownia”)
– dr hab. Mirosław Szybowicz, prof. PP (Politechnika Poznańska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Jolanta Iłowska (Sieć Badawcza Łukasiewicz – ICSO „Blachownia”)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Mirosław Szybowicz, prof. PP (Politechnika Poznańska)
streszczenie rozprawy doktorskiej
zaproszenie na obronę

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja