Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Adam Żaba

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 14 października 2020 r. o godzinie 13:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adama Żaby na temat „Synteza, charakterystyka i zastosowanie nanokryształów siarczku cynku (ZnS) i CZTS dla fotowoltaiki hybrydowej”
Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Matras – Postołek, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– dr hab. inż. Piotr Bujak, prof. PW (Politechnika Warszawska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– recenzja pracy doktorskiej r hab. inż. Piotr Bujak, prof. PW (Politechnika Warszawska)
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.