Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Adam Żaba

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 14 października 2020 r. o godzinie 13:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adama Żaby na temat „Synteza, charakterystyka i zastosowanie nanokryształów siarczku cynku (ZnS) i CZTS dla fotowoltaiki hybrydowej”
Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Matras – Postołek, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– dr hab. inż. Piotr Bujak, prof. PW (Politechnika Warszawska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– recenzja pracy doktorskiej r hab. inż. Piotr Bujak, prof. PW (Politechnika Warszawska)
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Harmonogram zajęć w semestrze zimowym 2023/24

Uprzejmie informujemy, że dostępny jest harmonogram zajęć w semestrze zimowym roku akad. 2023/24. Jest to pierwsza wersja planu która w kolejnych tygodniach może jeszcze ulegać

Inauguracja Wydziałowa roku akad. 2023/2024

Dziekan i Władze Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, serdecznie zapraszają Wszystkich Pracowników i Studentów naszego Wydziału na Uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2023/2024, która odbędzie