Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Adam Żaba

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 14 października 2020 r. o godzinie 13:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adama Żaby na temat „Synteza, charakterystyka i zastosowanie nanokryształów siarczku cynku (ZnS) i CZTS dla fotowoltaiki hybrydowej”
Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Matras – Postołek, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– dr hab. inż. Piotr Bujak, prof. PW (Politechnika Warszawska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– recenzja pracy doktorskiej r hab. inż. Piotr Bujak, prof. PW (Politechnika Warszawska)
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych