Obrona pracy doktorskiej – mgr Wioletta Famulska

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Famulskiej na temat „Wpływ warunków termodestrukcji poliolefin na właściwości uzyskiwanych produktów”, która odbędzie się w dniu 16 listopada 2016 roku o godz. 9:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Wiesław Sułkowski, prof. UŚ (Uniwersytet Śląski)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie)
– dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja