Obrona pracy doktorskiej – mgr Wioletta Famulska

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Famulskiej na temat „Wpływ warunków termodestrukcji poliolefin na właściwości uzyskiwanych produktów”, która odbędzie się w dniu 16 listopada 2016 roku o godz. 9:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Wiesław Sułkowski, prof. UŚ (Uniwersytet Śląski)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie)
– dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.