Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Łukasz Gościniak

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Gościniaka na temat „Badania nad zastosowaniem połączenia pogłębionego utleniania oraz wybranych metod fizykochemicznych, w oczyszczaniu frakcji wodnej pochodzącej z procesu termicznej konwersji biomasy”, która odbędzie się w dniu 9 lutego 2017 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Politechnika Warszawska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Beata Cwalina (Politechnika Śląska)
– dr hab. inż. Andrzej Kulczycki, prof. ITWL (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Beata Cwalina (Politechnika Śląska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Andrzej Kulczycki, prof. ITWL (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego