Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Łukasz Gościniak

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Gościniaka na temat „Badania nad zastosowaniem połączenia pogłębionego utleniania oraz wybranych metod fizykochemicznych, w oczyszczaniu frakcji wodnej pochodzącej z procesu termicznej konwersji biomasy”, która odbędzie się w dniu 9 lutego 2017 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński (Politechnika Warszawska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Beata Cwalina (Politechnika Śląska)
– dr hab. inż. Andrzej Kulczycki, prof. ITWL (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Beata Cwalina (Politechnika Śląska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Andrzej Kulczycki, prof. ITWL (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum