Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Gabriela Bartecka-Meyer

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Gabrieli Barteckiej – Meyer na temat „Badanie właściwości kompozytów poliuretanowo-gumowych otrzymywanych z wyrobów poużytkowych”, która odbędzie się w dniu 14 czerwca 2017 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Wiesław Sułkowski (Uniwersytet Śląski)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Marek Kozłowski (Politechnika Wrocławska)
– dr hab. inż. Aleksander Prociak, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Marek Kozłowski (Politechnika Wrocławska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Aleksander Prociak, prof. PK (Politechnika Krakowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00