Nabór do Programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej 2022/23 otwarty!

NAWA zaprasza studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców – OFERTA WYJAZDOWA.

W ramach Programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców realizujemy wymianę akademicką w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z m.in. następującymi krajami: Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam. Zachęcamy do korzystania z krótszych lub dłuższych wyjazdów w zależności od zapisów w umowie. Celem programu jest nawiązanie jak też pogłębienie współpracy akademickiej, odbycie studiów częściowych czy nauka języka. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, znajdującymi się w zakładkach poszczególnych krajów.

Szczegóły oferty dla naukowców dostępne tutaj

Szczegóły oferty dla studentów tutaj

Nabór wniosków (wyłącznie drogą elektroniczną) trwa do 20 grudnia 2021 r., godz. 15:00 czasu polskiego.

Źródło: NAWA – NAWA

Konkurs Fundacji Wspierania Młodych Talentów

Fundacja Wspierania Młodych Talentów przy Politechnice Krakowskiej organizuje konkurs na oryginalne, twórcze, nadające się do upowszechnienia osiągnięcia w zakresie technologii energooszczędnych i bezodpadowych, nowych metod

Godziny rektorskie w dniu 25.05.2022 r.

W związku z organizacją Wydziałowej Sesji Kół Naukowych, Dziekanat WIiTCh informuje, że w dniu 25.05.2022 r. w godzinach od 08.00 do 14.30 zostały ogłoszone godziny

WSSKN 2022 – aktualizacja harmonogramu

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że dostępna jest zaktualizowana wersja Programu Wydziałowej Sesji Studenckich Kół Naukowych 2022 która odbędzie się dnia 25 maja.