Informacja ws. wyborów do Kolegium Wydziału

Szanowni Państwo

Pierwsza tura wyborów, równocześnie w trzech grupach pracowników, rozpocznie się o godzinie 10:00 jutro tj. 09.03.2021 i będzie trwała 45 min. Kolejne tury w zależności od konieczności w odstępach 20 min. Linki do głosowania otrzymacie Państwo jutro rano.

Aktualnie w pierwszej grupie jest 6 kandydatów, w drugiej grupie 11 kandydatów i w grupie 3 kandydatów (czekam na zgodę jeszcze jednego kandydata).

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej, dr hab. inż Robert Grzywacz, prof PK

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00