Informacja ws. wyborów do Kolegium Wydziału

Szanowni Państwo

Pierwsza tura wyborów, równocześnie w trzech grupach pracowników, rozpocznie się o godzinie 10:00 jutro tj. 09.03.2021 i będzie trwała 45 min. Kolejne tury w zależności od konieczności w odstępach 20 min. Linki do głosowania otrzymacie Państwo jutro rano.

Aktualnie w pierwszej grupie jest 6 kandydatów, w drugiej grupie 11 kandydatów i w grupie 3 kandydatów (czekam na zgodę jeszcze jednego kandydata).

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej, dr hab. inż Robert Grzywacz, prof PK

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.