Informacja ws. wyborów do Kolegium Wydziału

Szanowni Państwo

Pierwsza tura wyborów, równocześnie w trzech grupach pracowników, rozpocznie się o godzinie 10:00 jutro tj. 09.03.2021 i będzie trwała 45 min. Kolejne tury w zależności od konieczności w odstępach 20 min. Linki do głosowania otrzymacie Państwo jutro rano.

Aktualnie w pierwszej grupie jest 6 kandydatów, w drugiej grupie 11 kandydatów i w grupie 3 kandydatów (czekam na zgodę jeszcze jednego kandydata).

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej, dr hab. inż Robert Grzywacz, prof PK

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.