Informacja dla kandydatów na studia II stopnia

Uwaga kandydaci na studia II stopnia. W dniu 15 stycznia 2023 r, rozpoczęła się elektroniczna rejestracja kandydatów na studia stacjonarne II stopnia na wszystkich kierunkach na Politechnice Krakowskiej. Trwać będzie do 5 lutego 2023 do godziny 14:00.

W tych dniach Komisja Rekrutacyjna będzie dostępna pod adresem mailowych rwch@pk.edu.pl, oraz telefonicznie w godzinach 10:00–13:00 (tel.: 883 022 238, 533 175 851, 730 265 251).

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z