I rok – podpisywanie dokumentów związanych z podjęciem studiów oraz odbiór elektronicznych legitymacji studenckich

Zapraszamy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna do podpisywania dokumentów, związanych z podjęciem studiów oraz do odbioru elektronicznych legitymacji studenckich, w dniach 27.09.2021 – 30.09.2021, w godzinach 9:00 – 14:00.

Kierunek Biotechnologia – Dziekanat pokój nr 9

Kierunek Inżynieria chemiczna i procesowa – Dziekanat pokój nr 8

Kierunek Technologia chemiczna – Dziekanat pokój nr 8.

I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft