Skip to content

EduQ Days: innowacje w kształceniu akademickim

EduQ Days to wyjątkowe wydarzenie poświęcone nowoczesnym metodom kształcenia akademickiego, które odbędzie się w dniach 25-28 marca 2025 r. na Politechnice Krakowskiej. Celem inicjatywy jest wymiana doświadczeń, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych oraz budowanie współpracy pomiędzy kadrą akademicką, studentami i przedstawicielami sektora edukacyjnego oraz biznesowego.

Szczegółowe informację i harmonogram wydarzenia dostępny na: https://eduq.pk.edu.pl/

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

WIiTChCraft 2026 – Forum of Chemical Innovation

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej zaprasza studentów, doktorantów oraz młodych naukowców do udziału w konferencji WIiTChCraft 2026 – Forum of Chemical Innovation. Konferencja

Lista dofinansowanych zadań badawczo-rozwojowych

Przyznane dofinansowania na realizację zadań badawczo-rozwojowych przez młodych naukowców na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej Wykaz zadań zatwierdzonych do dofinansowania wraz z nazwiskami

Konkurs na 1 stanowisko typu Stypendysta/Doktorant w projekcie SONATA

Stypendysta/stka będzie uczestniczyć w realizacji projektu badawczego „Przekształcenie czerwonej gorączki kropek węglowych w czerwony dywan dla fotokatalizy” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu „Sonata 20” umowa nr UMO-2024/55/D/ST5/03151.

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie