Dzień chemika – 11.06.2022

Szanowni Pracownicy, Drogie Koleżanki i Koledzy Studenci,

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na obchody tegorocznego Dnia Chemika, który odbędzie się w dniu 11.06.2022 r. (sobota) w godzinach 11:00-16:00 w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej. W planie wydarzenia jest między innymi gra terenowa, arcyciekawy wykład prof. dr hab. inż. Marcina Banacha, który zaprosi słuchaczy na abstrakcyjną, alegoryczną i metafizyczną rozmowę o chemii i chemikach. Przeniesiemy się chociaż na chwilę w ten świat i zgłębimy jego tajemnice. Głównymi tematami wykładu będzie chaos, czas i przestrzeń, katastrofy świata oraz to co może wielu z Was zaskoczyć, czyli kształt i wizja nieznanej nikomu z Nas przyszłości. Ponadto zgromadzeni uczestnicy będą mogli skosztować słodkiego poczęstunku, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami czy obejrzeć fascynujące pokazy zorganizowane przez Koło Naukowe Chemii Fizycznej. Szczegóły dostępne są w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1401216910290423/?active_tab=discussion oraz na plakatach rozwieszonych na Wydziale.

Z Wyrazami Szacunku,

Maciej Czyż – Przewodniczący
Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego
Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej