Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Biotechnologia 1 rok – przedmioty wybieralne w sem I

Studentów studiów stacjonarnych 1 roku, kierunek Biotechnologia informujemy, że ruszyły zapisy na przedmioty wybieralne realizowane w semestrze I. Wyboru jednego z dwóch przedmiotów dokonać można na stronie https://chemia.pk.edu.pl/studenci/przedmioty-wybieralne-biotechnologia-sem-i/ (wymagane jest aktywne konto Office 365 w domenie student.pk.edu.pl*) w terminie do dnia 12 października (środa).

Limit miejsc dla każdego przedmiotu wynosi 30 osób, o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby które zapiszą się na dany przedmiot ponad przyjęty limit miejsc, mogą decyzją Prodziekana ds. studenckich, zostać skierowane na inne zajęcia (w zależności od ilości wolnych miejsc).

Osoby które nie dokonają wyboru we wskazanym terminie, proszone są o kontakt z Prodziekanem ds. studenckich, dr inż. Piotrem Suryło.

 

* informacje nt. sposobu aktywacji konta Office 365 w domenie student.pk.edu.pl dostępne są na stronie Działu Informatyzacji PK.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie