Skip to content

EGZAMIN POLEKTORATOWY Z J. ANGIELSKIEGO W SESJI POPRAWKOWEJ 2022/23

UWAGA!
Zmiana daty i godziny egzaminu z lektoratu języka angielskiego.
Na prośbę Studentów egzamin odbędzie się: 11.09.23 o godz. 8.30 w sali 144 SJO.
Wszystkie inne ustalenia bez zmian.

 

EGZAMIN POLEKTORATOWY Z J. ANGIELSKIEGO W SESJI POPRAWKOWEJ 2022/23

Egzamin polektoratowy w sesji poprawkowej 2022/23 dla studentów 2. roku (BT, TCh, IChiP) oraz dla studentów  lat ubiegłych, którzy mają zaliczone 4 semestry lektoratu, a nie podeszli jeszcze do egzaminu, rozpocznie się 12.09.2023 (wtorek) o godz. 10:00 w sali nr 144 w SJO.

Egzamin obejmuje część pisemną (10:00 – ok. 11:45) oraz ustną (od ok. 12:00). Pary studentów zdających część ustną zostaną podane w dzień egzaminu.

Kandydaci proszeni są o zapisy na egzamin (e-mail/czat MS Teams) u koordynatora egzaminu, mgr Kingi Śniadek (kinga.sniadek@pk.edu.pl /czat MS Teams).

Rejestracja na egzamin upływa 1.09.2023 (piątek).

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego

Dziekanat WIiTCh przypomina, że ostateczny termin składania wniosków o stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego na semestr letni w roku akademickim 2025/2026 – 15.05.2026 r. (piątek).

Program grantowy – SOFIA

Droga studentko, Drogi studencie, Szukasz szansy, aby przekuć swoją wiedzę teoretyczną w realny projekt, który zmieni oblicze współczesnej energetyki? Program grantowy SOFIA, dostępny na platformie www.ondeflow.pl  to

SYMKATON 5.0

Wystartowała 5. edycja Symkatonu – konkursu o sprytnym podejściu do inżynierii dla studentów I i II stopnia. W tym roku Symkom łączy sily z ICM

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie