Dziekanat WIiTCh informuje, że do dnia 16.01.2023 r. należy składać wnioski wraz z załącznikami o umorzenie opłat za powtarzanie przedmiotu/ów na semestr letni roku akademickiego 2022/2023.
Seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów
W dniu 1.07.br (środa) o godzinie 13.00 w sali nr 12 odbędzie się seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów, podczas którego mgr inż. Michał Kucała



