17 listopada, 2021

Kurs użytkowania pakietu ANSYS do analiz CFD

Szanowni Państwo

Rozpoczynamy rekrutacje uczestników do odbycia kolejnej edycji kursu użytkowania pakietu Ansys. Poprzednia edycja zakończyła się w lutym 2021. W czasie jest trwania kurs ukończyło 8 pracowników naszego wydziału. Tak jak i poprzednio kurs finansowany jest z Projektu „REG-uczący …

Dni Kariery i Mobliności Projekt NAUKOWIEC 23-25.11.2021 – rejestracja otwarta

Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC! Wydarzenie w tym roku odbędzie się w formie zdalnej w dniach 23-25 listopada.

Proponowane szkolenia:

23.11.2021: