Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Paulina Radzik

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 9 marca br. (środa), godz. 11:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Pauliny Radzik. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 8 marca br., do godz. 11:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Pauliny Radzik dostępne są pod adresem: https://chemia.pk.edu.pl/obrona-rozprawy-doktorskiej-mgr-inz-paulina-radzik/

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego