Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Adam Żaba

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy że w dniu 14 października br. (środa) odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Adama Żaby. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do 14 października, do godz. 10:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Adama Żaby dostępne są pod adresem: https://www.chemia.pk.edu.pl/obrona-rozprawy-doktorskiej-mgr-inz-adam-zaba/

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański