Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.

Link do zapisów www.ws.csir.pk.edu.pl

Konieczność zapisania się poprzez platformę online jest wskazana do udziału w pierwszych zajęciach WF i niezbędne do uczestnictwa w kolejnych.

 

Dostępne formy zajęć:

  • REHABILITACJA – grupowe zajęcia na Sali gimnastycznej (ćwiczenia ogólnorozwojowe) dla studentów posiadających zaświadczenie lekarskie o ograniczeniu intensywnych ćwiczeń fizycznych. Zajęcia realizowane są 1x tygodniowo (90 min)
  • REKREACJA zajęcia w terenie spacery dla studentów posiadających zaświadczenie lekarskie o ograniczeniu intensywności ćwiczeń fizycznych. Zajęcia realizowane są przez 5 tygodni w soboty ( 5 x 6 h lekcyjnych )
  • WYCHOWANIE ZDROWOTNE –  zajęcia w formie wykładów dotyczących zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania dla studentów posiadających całkowite zwolnienie z ćwiczeń fizycznych. może być wymagane zwolnienie z komisji lekarskiej Scanmed. Wykłady realizowane są 1 x tyg. ( 90 minut )
  • INDYWIDUALNA AKTYWNOŚĆ – zajęcia wykonywane przez studenta indywidualnie w dowolnie określonej formie i czasie, nadzorowane i konsultowane z prowadzącym który umawia 1 x w miesiącu na Test wydolności i analizę składu ciała. Chętnych na zajęcia kierować będą prowadzący grupę po pierwszych zajęciach Expose na Sali. Ograniczona ilość miejsc. Zajęcia realizowane są przez studenta w wymiarze 3 x tygodniowo po 45 minut
  • AEROBIC/SIŁOWNIA –  Zajęcia prowadzone na salce fitness obejmujące różne formy fitnessu (step, aerobic-dance, BPU, itp.) dzielone z zajęciami wzmacniającymi na siłowni. Czas trwania zajęć 90min (45min aerobic/45 min siłownia) 1 x tygodniowo
  • SIŁOWNIA – Ćwiczenia usprawniające i wzmacniające podstawowe grupy mięśniowe, ćwiczone w różnych formach treningu siłowego
  • WYJAZD NARCIARSKI – cztery sobotnio-niedzielne jednodniowe wyjazdy narciarskie. Celem jest nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Ilość miejsc ograniczona.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Plan zajęć w sem. letnim roku akad. 2023/24

Uprzejmie informujemy, że dostępna jest wstępna wersja planu zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24. Plan dostępny jest w wersji online i w kolejnych tygodniach

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie