Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Test kompetencyjny dla studentów ostatniego semestru studiów I stopnia

W terminie 18-19 stycznia 2025 r. (sobota i niedziela) odbędzie się test kompetencyjny dla studentów ostatniego semestru wszystkich kierunków studiów I stopnia.

Test odbędzie się w formie zdalnej (online) na platformie wydziałowej MOODLE Kurs: 2024/25 Test kompetencyjny dla absolwentów studiów 1 stopnia oraz kandydatów na studia 2 stopnia i będzie udostępniony od 18 stycznia od godz. 6:00 do 19 stycznia do godz. 23:59.

Test obejmuje 50 losowo wybranych pytań i trwa 60 minut. W pytaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymuje się 1 punkt. W trakcie trwania testu można cofać się do wypełnionych już odpowiedzi. W celu zaliczenia testu należy zdobyć 40% maksymalnej liczby punktów, czyli udzielić poprawnej odpowiedzi na 20 z 50 pytań.

Aby móc przystąpić do testu należy zalogować się na platformie moodle w terminie 11 do 17 stycznia 2025 r., a po zalogowaniu uzupełnić ankietę dla swojego kierunku i specjalności. Wypełnienie ankiety ma na celu sprawdzenie poprawności logowania się i prawidłowego przypisania do grup.

Dane logowania
Login: nazwiskoimie (małymi literami, bez polskich znaków, bez spacji)
Hasło: Ch#NUMERALBUMU (po oznaczeniu „Ch#” należy wpisać swój numer albumu, bez spacji), jeśli ktoś zmienił hasło podczas realizacji innego kursu na tej platformie, należy logować się z użyciem nowego hasła.

W przypadku pytań lub problemów z zalogowaniem proszę o kontakt mailowy: anna.drabczyk@pk.edu.pl
MS Teams: Anna Drabczyk

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie