Informujemy, że w dniu 4 marca br. (wtorek), godz. 14:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Kingi Wierzbickiej. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym ze streamingiem (MS Teams). Osoby zainteresowane udziałem zdalnym w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 4 marca, godz. 11:00.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



