Przedmioty wybieralne na semestr II

Wszystkich studentów studiów I stopnia, informujemy że ruszyły zapisy na wybieralne przedmioty humanistyczne realizowane w semestrze II. Studenci wybierają jeden blok przedmiotów o łącznej wartości 30 godzin/2 ECTS. Aby dokonać wyboru, należy zalogować się do panelu studenta WIiTCh – podstrona PRZEDMIOTY WYBIERALNE. Wyboru dokonać można w terminie do dnia 31.01.2021 r.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK