Przedmioty wybieralne na semestr II

Wszystkich studentów studiów I stopnia, informujemy że ruszyły zapisy na wybieralne przedmioty humanistyczne realizowane w semestrze II. Studenci wybierają jeden blok przedmiotów o łącznej wartości 30 godzin/2 ECTS. Aby dokonać wyboru, należy zalogować się do panelu studenta WIiTCh – podstrona PRZEDMIOTY WYBIERALNE. Wyboru dokonać można w terminie do dnia 31.01.2021 r.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.