Przedmioty wybieralne I semestr – Biotechnologia, Inżynieria chemiczna

Studentów I roku studiów stacjonarnych, kierunki Biotechnologia oraz Inżynieria chemiczna i procesowa informujemy, że ruszyły zapisy na przedmioty wybieralne humanistyczne. Przedmioty do wyboru to:

• Filozofia (prowadzący zajęcia dr hab. Jacek Jaśtal)
  • Etyka (prowadzący zajęcia dr hab. Marek Pyka)

Zajęcia realizowane będą w formie zdalnej począwszy od przyszłego tygodnia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisu na wybrany przedmiot dokonać można za pośrednictwem Panelu studenta WIiTCh – zakładka “Przedmioty wybieralne” w terminie do 7.10.2021 (czwartek), do godz. 14:00. Do dokonania zgłoszenia wymagane jest aktywne konto Office 365 na PK.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK