Przedmioty wybieralne I semestr – Biotechnologia, Inżynieria chemiczna

Studentów I roku studiów stacjonarnych, kierunki Biotechnologia oraz Inżynieria chemiczna i procesowa informujemy, że ruszyły zapisy na przedmioty wybieralne humanistyczne. Przedmioty do wyboru to:

• Filozofia (prowadzący zajęcia dr hab. Jacek Jaśtal)
  • Etyka (prowadzący zajęcia dr hab. Marek Pyka)

Zajęcia realizowane będą w formie zdalnej począwszy od przyszłego tygodnia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisu na wybrany przedmiot dokonać można za pośrednictwem Panelu studenta WIiTCh – zakładka “Przedmioty wybieralne” w terminie do 7.10.2021 (czwartek), do godz. 14:00. Do dokonania zgłoszenia wymagane jest aktywne konto Office 365 na PK.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01.02.2023, specjalność  TP    01-02.02.2023, specjalność  APIS   06 – 07.02.2023, specjalność