Przedmioty wybieralne I semestr – Biotechnologia, Inżynieria chemiczna

Studentów I roku studiów stacjonarnych, kierunki Biotechnologia oraz Inżynieria chemiczna i procesowa informujemy, że ruszyły zapisy na przedmioty wybieralne humanistyczne. Przedmioty do wyboru to:

• Filozofia (prowadzący zajęcia dr hab. Jacek Jaśtal)
  • Etyka (prowadzący zajęcia dr hab. Marek Pyka)

Zajęcia realizowane będą w formie zdalnej począwszy od przyszłego tygodnia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisu na wybrany przedmiot dokonać można za pośrednictwem Panelu studenta WIiTCh – zakładka “Przedmioty wybieralne” w terminie do 7.10.2021 (czwartek), do godz. 14:00. Do dokonania zgłoszenia wymagane jest aktywne konto Office 365 na PK.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.