Praktyki zagraniczne dla studentów w ramach IAESTE

Chcesz wyjechać na praktykę za granicę w zawodzie powiązanym z kierunkiem, który studiujesz?

Z Organizacją IAESTE Politechniki Krakowskiej jest to możliwe.

IAESTE to międzynarodowe stowarzyszenie, którego głównym zadaniem jest wymiana zagranicznych praktyk zawodowych dla studentów uczelni technicznych, oraz organizacja największego cyklu warsztatów inżynierskich IAESTE CaseWeek.

Zapraszamy na ogólnopolską stronę internetową i zakładkę JAK WYJECHAĆ na praktykę. https://iaeste.pl/

Więcej informacji i możliwość zadania pytań na Facebooku: https://www.facebook.com/IAESTE.Politechnika.Krakowska

Spotkanie online na Facebooku organizacji w najbliższy czwartek 11.11 o godzinie 19:00.
Zapraszamy również w poniedziałki i wtorki w godzinach 10.00-12:00 do pokoju nr. 108 budynku SJO, by lepiej poznać naszą działalność.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.