Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

O firmie:

Nycz Intertrade o. Niepolomice to jedna z nielicznych firm w Polsce kompleksowo zajmująca się utylizacją ścieków i odpadów przemysłowych, a także profesjonalnym odzyskiem metali kolorowych i soli metali z odpadów. Posiada własną oczyszczalnię ścieków i odpadów przemysłowych, zakład odzysku surowców chemicznych (olejów, soli metali i metali), a także nowoczesne laboratorium fizyko-chemiczne.

Więcej informacji na stronie: https://ekonycz.pl/

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych