Postępowanie habilitacyjne – dr inż. Piotr Michorczyk

Uprzejmie informuję, że obrady komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Piotra Michorczyka, odbędą się w dniu 29 sierpnia 2013 r. /czwartek/ o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (sala 12, parter) w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, Kraków ul. Warszawska 24.
Przedmiotem obrad komisji będzie podjęcie uchwały zawierającej opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego.

Załączniki:
harmonogram postępowania habilitacyjnego,
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Eugeniusz Milchert /Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie/,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Jolanta Grzechowiak /Politechnika Wrocławska/,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski, prof. zw. PK /Politechnika Krakowska/.

Sekretarz Komisji
dr hab. inż. Jarosław Handzlik, prof. PK

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.