Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Szymon Bąk

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Szymona Bąka na temat „Właściwości elastycznych pianek poliuretanowych otrzymywanych wybranymi metodami z udziałem polioli i napełniacza z surowców odnawialnych”, która odbędzie się w dniu 30 października 2019 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń nr 12, budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Aleksander Prociak, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Joanna Paciorek-Sadowska, prof. nadzw. (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy),
– dr hab. inż. Maciej Heneczkowski, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Joanna Paciorek-Sadowska, prof. nadzw.(Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Maciej Heneczkowski, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.