Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Rafał Schimit

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Rafała Schmidta na temat „Modyfikowane zeolity w procesie oczyszczania wodnych roztworów”, która odbędzie się w dniu 17 września 2019 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Anny Anielak (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Wojciech Balcerzak (em. WIŚ Politechnika Krakowska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Maria Tomaszewska (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. Wojciech Balcerzak (em. WIŚ Politechnika Krakowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00