Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Halyna Kominko

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 13 stycznia 2021 r. o godzinie 8:30 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Halyny Kominko na temat „Nawozy mineralno-organiczne na bazie osadów ściekowych”

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Gorazda, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
– prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
recenzja pracy doktorskiej prof. hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.