Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Halyna Kominko

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 13 stycznia 2021 r. o godzinie 8:30 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Halyny Kominko na temat „Nawozy mineralno-organiczne na bazie osadów ściekowych”

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Gorazda, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
– prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
recenzja pracy doktorskiej prof. hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00