Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Halyna Kominko

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 13 stycznia 2021 r. o godzinie 8:30 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Halyny Kominko na temat „Nawozy mineralno-organiczne na bazie osadów ściekowych”

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Gorazda, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
– prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
recenzja pracy doktorskiej prof. hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych