Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Halyna Kominko

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 13 stycznia 2021 r. o godzinie 8:30 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Halyny Kominko na temat „Nawozy mineralno-organiczne na bazie osadów ściekowych”

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Gorazda, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
– prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.
Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Piotr Rusek (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach)
recenzja pracy doktorskiej prof. hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Dodatkowe terminy szkolenia bibliotecznego.

Informujemy, że biblioteka PK organizuje dodatkowe szkolenia dla studentów, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu bibliotecznym. Środa 10 kwietnia godz. 9.00 Link do spotkania: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NGEyZjU5YWItOGEzYy00NjRkLWI4ZjctNjliNmQ1ZjVkZWY3%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%225cf2acf2-acb4-4f1d-8076-6eda3f181eed%22%2c%22Oid%22%3a%22dce0d30a-5d50-41b8-ac19-e7e0a83ea6b3%22%7d