Skip to content

Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Joanna Ortyl

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Joanny Ortyl, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, które odbędzie się w trybie zdalnym w dniu 22 kwietnia 2020 r. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno – technicznych Pani dr inż. Joannie Ortyl

Załączniki:
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Naukowej Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II   stopnia specjalność LTO       24.06.2026, specjalność  TPiB     26.06.2026, specjalność  APIS     30.06.2026, specjalność

Spotkanie konsorcjum projektu AMAZE

W dniach 7-8 maja 2026 na naszym wydziale odbyło się spotkanie konsorcjum projektu AMAZE „AMoniAk jako paliwo ZEro-węglowe i nośnik H2”. Gościliśmy przedstawicieli partnerów przemysłowych:

Stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego

Dziekanat WIiTCh przypomina, że ostateczny termin składania wniosków o stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego na semestr letni w roku akademickim 2025/2026 – 15.05.2026 r. (piątek).

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie