Informujemy, że z dniem 25 kwietnia 2022 roku, dr hab inż. Marcin Banach, wieloletni pracownik i wykładowca Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, na mocy postanowienia Prezydenta RP uzyskał tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych. Serdecznie gratulujemy.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



