Junior Process Engineer w Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Firma Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. szuka młodych, ambitnych osób pod kątem stanowiska Junior Process Engineer, które ukończyły studia magisterskie z inżynierii chemicznej lub procesowej (lub kończą i byłby w stanie podjąć pracę w pełnym wymiarze).

Link ze szczegółami oferty pracy: https://www.pracuj.pl/praca/junior-process-engineer-krakow,oferta,1001209265?s=8aecb54e

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.