Informacja o kursie języka obcego w semestrze letnim r.ak.2020/21

Studium Języków Obcych PK zaprasza na kursy językowe w semestrze letnim 2020/2021:

– kursy języka angielskiego przygotowujące do egzaminów TELC B2 (ogólnego i technicznego)
– zajęcia indywidualne (j. angielski, francuski, niemiecki, rosyjski)

W związku z obowiązującymi obostrzeniami kursy będą odbywały się online.

Więcej informacji na stronie: http://sjo.pk.edu.pl/index.php/zapisy-na-kursy-jezykowe-w-semestrze-letnim-2020-21/#more-2104

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.