Egzamin polektoratowy z j. angielskiego w sesji letniej 2020/21

EGZAMIN POLEKTORATOWY Z J. ANGIELSKIEGO W SESJI LETNIEJ 2020/21

Egzamin kończący lektorat j. angielskiego na WIiTCh w sesji letniej 2020/21 zostanie przeprowadzony zdalnie w formie pisemnej 29.06.2021 (wtorek) w godz. 16:00-17:30 poprzez Platformę e-learningową Delta PK w ramach kursu WIiTCh Final Exam in English 2021 umieszczonego w kategorii kursów Jednostki Pozawydziałowe/Studium Języków Obcych.

Na egzamin będą mogli zapisać się studenci po uzyskaniu zaliczenia ostatniego 4 semestru nauki j. angielskiego (którzy nie mają zaległości z poprzednich semestrów). Wpis na egzamin będzie wpisem na podany wyżej kurs.

Studenci lat ubiegłych, którzy mają zaliczone wszystkie 4 semestry nauki j. angielskiego i chcą wziąć udział w egzaminie, proszeni są o mailowe zgłoszenie swoich danych (nazwisko i imię/nr albumu/obecna grupa dziekańska/lektor prowadzący ostatni semestr nauki języka) na adres: monika.korpak@pk.edu.pl z dopiskiem w tytule wiadomości ‘zapisy na egzamin wiitch 2021’. Dostaną informację zwrotną z potwierdzeniem oraz zostaną przekierowani do w/w kursu – egzaminu.

Rejestracja na kurs/egzamin upływa 25.06.2021 (piątek).

Monika Korpak
koordynator egzaminu

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.