Dodatkowe “Szkolenie Świadomościowe” dla studentów studiów II stopnia, którzy rozpoczęli studia w r.akad. 2021/22

Kurs dla osób, które DO TEJ PORY NIE uczestniczyły w obowiązkowym “Szkoleniu Świadomościowym” prowadzonym przez Centrum Pedagogiki i Psychologii PK odbędzie się 22.09.2022 o godz. 15:30 na platformie Zoom.

Dane do logowania:

Identyfikator spotkania: 727 244 1337
Kod dostępu: MR_2022

ZALICZENIE uzyskuje się po uczestnictwie w 2 szkoleniach prowadzonych prze poniższe jednostki:

– Centrum Pedagogiki i Psychologii – 90 ‘

– Biuro ds Osób z Niepełnosprawnościami – 45 ‘

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.