Aktywacja kont Office 365 dla studentów PK

Wszyscy studenci I roku (wszystkie kierunki studiów) proszeni są o dokonanie aktywacji kont w usłudze Office 365 Education Online. Aktywne konta będą konieczne do dostępu do poczty w domenie pk, możliwości uczestnictwa w zajęciach realizowanych w formie zdalnej (MS Teams) oraz do dokonywania wyboru przedmiotów wybieralnych realizowanych w kolejnych semestrach studiów.

Szczegółowa instrukcja ws. aktywacji kont w usłudze dostępna jest na stronie Działu Informatyzacji PK.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z